veldeke limburg

in nederland
Veldeke-krink Echt 
Dhr. Miel Coenemans
Wilhelminalaan 163
6106 JE Echt
t: 0475 484 923
e: etnm.coenemans@home.nl

 

Veldeke-krink Heële 
Dhr. S. Quaedvlieg 
Jos Habetsstraat 24 
6419 CC Heerlen
t: 045 571 70 95

Veldeke-krink Mestreech 
Dhr. Iwan Bruijnzeels
Prof. Roerschstraat 9   
6224 CG Maastricht
t: 043 363 44 53 of 06 41176870
e: Iwan.bruijnzeels@veldekemestreech.nl

Veldeke-krink Remunj 
Mevr. Anneke Huiskens
Zonnedauwhof 6
6043 KE Roermond
t: 0475 328 484 
e: a.huiskens@kpnplanet.nl

Veldeke-krink Um Mamelis 
Mevr. Leny Souren
Pres. Kennedystraat 11
6269 CA Margraten
t: 043 306 20 44

Veldeke-krink Valkeberg 
Mevr. E. Lahey-Diederen 
St. Gerlach 76 
6301 JD Valkenburg
t: 043 604 10 18
e: els.diederen@home.nl

Veldeke-krink Venlo 
Dhr. Henk Buskes
Helbeek 130
5914 SB Venlo
t: 077 351 64 96
e: veldeke.venlo@gmail.com

Veldeke-krink Venroj 
Mevr. Hanny Craghs
Rochusstraat 10
5801 RR Venray
t: 0478 582 791
e: hcraghs@versatel.nl
 
Veldeke-krink Wieërt 
Dhr. J. Moonen 
Beatrixlaan 52 
6006 AK Weert
t: 0495 537 790
e: j_moonen@hetnet.nl

Veldeke-krink Zittert 
Dhr. P. Werdens 
Christian Kisselsstraat 3 
6131 BV Sittard
t: 046 458 71 40
e: p.werdens@gmail.com 
samenwerking met belgië
Veldeke-krink Bels(j) Limburg 
Dhr. Theo van Dael 
Belestraat 61 
B-3640 Kinrooi
t: 0032 89702668
e: teevee61@telenet.be
 
Veldeke As
Dhr. Felix Bergers
Kerkhofstraat 18
B-3665 As
t: 0032 89356420
e: felixbergers@hotmail.com
 
Veldeke Genk
Dhr. Theo Achten
Driehoevenstraat 20
B-3600 Genk
t: 0032 89381885     
e: theo.achten@tele2allin.be
 
Veldeke Hasselt 
Mevr. Gerda Sas
Sasput 6    
B-3500 Hasselt 
e: gerda.sas@telenet.be
COOKIES
Deze website maakt gebruik van cookies, in verband met de werking van social media en Google Analytics.
Zo kunnen wij de site steeds verder verbeteren. Er worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen.

Wilt u cookies toestaan?